Ponuky práce v Prahe. Kde ich hľadať?

Hľadaniu zamestnania a pracovným portálom sme sa venovali v našich ďalších článkoch. Aby sme váš výber ešte viac uľahčili, prinášame vám ucelený zoznam portálov a personálnych agentúr prostredníctvom ktorých si môžete hľadať ponuky práce.

Najväčšie pracovné portály

Profesia.cz

Slovenská spoločnosť, ktorá rozšírila svoju pôsobnosť v Česku a Maďarsku. Ponúka tradičné webové prostredie, kde máte možnosť nahrať svoj životopis, či nastaviť si automatické zasielanie relevantných ponúk emailom.

Jobs.cz

Jeden z najväčších  pracovných portálov v ČR založil v roku 1996 Libor Malý. Ponúkne vám prehľadný web aj funkciu „hlídacího agenta“ ktorý vám bude relevantné ponuky posielať emailom. Nájdete tu aj úzko špecializované ponuky práce. Súčasťou webu je blog, kde sa okrem iného dozviete dôležité informácie z oblasti hľadania a udržania si zamestnania.

Prace.cz

Hlavný konkurent Jobs.cz pracuje na podobnom princípe. Namiesto úzko špecializovaných pozícií však viac cieli na ponuky s nižšou požadovanou kvalifikáciou, či regionálne ponuky zamestnania. Spolupracuje so známymi reťazcami ako Billa, Obi, Geis a iné.

Volnamista.cz

„Seznam, najdu tam co neznám“. Áno, tento portál spadá práve pod tento známy český internetový katalóg so sídlom na pražskom Smíchově. Ponúkne vám široký záber naprieč jednotlivými odbormi.

Špecializované pracovné portály:

Vzdelavaniaprace.cz

Ponúka riešenie ak potrebujete pomoc na trhu práce po materskej dovolenke, alebo sa chcete rekvalifikovať, či zmeniť zamestnanie. Portál garantuje, že vám poradí ako na to, spája totiž ponuky práce s ponukou rekvalifikačných kurzov a osobným poradenstvom.

Tymbe.cz

Zameriava sa na rýchlu brigádu a spoločne s prehľadným webom ponúka aj praktickú a rýchlu mobilnú aplikáciu.

Executivejobs.cz

Ponúka seniorské manažérske pozície s minimálnou 5 ročnou skúsenosťou s vedením tímu. Náležité platové ohodnotenie je na tomto portáli samozrejmosťou.

Startupjobs.cz

Máte radi adrenalín a chcete byť súčasťou rozvíjajúcej sa mladej a dynamickej firmy? Skúste hľadať práve na tejto webovej adrese.

Freelance.cz

Ak ste na voľnej nohe a hľadáte spoluprácu Freelance.cz vás spojí s ľuďmi, ktorí možno zháňajú práve vás.

Personálne agentúry

Kompletný zoznam personálnych agentúr v Prahe nájdete na tomto odkaze.

Ďalšie pracovné portály kde môžete skúšať šťastie:

Indeed.com

Easy-prace.cz

DoPrace.cz

Zamestnani.cz

www.careerjet.cz

Agentka.cz

DobraPrace.cz

Inwork.cz

Kdejeprace.cz

Nabidka-prace-online.cz

Pracomat.cz

Tip-prace.cz

Yerlango.com

Podobné články